ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Połączenia przez tradycyjny telefon z wykorzystaniem adaptera

Wyjaśnienie: adapter VoIP bywa także nazywany bramką VoIP. Są to dwa wymiennie stosowane określenia tego samego typu urządzenia. Należy przyjąć, że adapter to to samo co bramka VoIP, czyli po prostu przejściówka pozwalająca podłączyć zwykły analogowy aparat telefoniczny do Internetu.

Statystyki naszej platformy VoIP wykazują, że ponad 70% Użytkowników korzysta z telefonii VoIP za pośrednictwem swojego telefonu stacjonarnego i specjalnego adaptera pozwalającego wykonywać połączenia głosowe za pośrednictwem Internetu.

Schemat działania najprostszego adaptera VoIP

Nawiązywanie i odbieranie połączenia telefonicznego z aparatu podłączonego do adaptera VoIP nie różni się niczym od sytuacji, kiedy był by on podłaczony do zwykłej linii miejskiej. Ceny adapterów zaczynają się od około 150 zł. Uwzględniając niskie ceny połączeń w naszej sieci kwota zainwestowana w zakup adaptera zwróci się już po kilku miesiącach.

Sprawdź też:

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.