ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Regulamin przedłużeń numerów

  1. Z chwilą kliknięcia w przycisk zamówienia numeru w Panelu Klienta Użytkownik wyraża zgodę na obciążenie swojego konta kwotą opisaną w cenniku aktualnego planu taryfowego.
  2. Opłata zostanie pobrana z góry, natychmiast w momencie prawidłowego przydzielenia numeru.
  3. Opłata jest bezzwrotna i w całości przechodzi na aktywację i utrzymanie numeru we wskazanym na wskazany przez użytkownika okres
  4. Po zakończeniu okresu ważności numeru, jeżeli stan konta na to pozwoli, numer zostanie automatycznie przedłużony na kolejny miesiąc.
  5. W razie braku środków na 14 lub 7 dni przed datą wygaśnięcia numeru zostanie przesłane powiadomienie mailowe o braku środków na przedłużenie numeru.
  6. Jeżeli konto nie zostanie doładowane do końca okresu ważności numeru, to numer wygaśnie.
  7. Po wygaśnięciu numeru Operator nie gwarantuje możliwości jego przywrócenia lub przedłużenia.
  8. Użytkownik jest zobowiązany do samodzielnego zarządzania numerami, dopilnowania terminu ich ważności, dopilnowania odpowiedniego poziomu salda konta pozwalającego na przedłużenie numeru.
  9. Użytkownik oświadcza, że jego adres poczty elektronicznej akceptuje korespondencję przesyłaną spod adresu powiadomienia@extravoip.pl i wyraża zgodę na otrzymywanie powiadomień wyłącznie tym kanałem komunikacji.
Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.