ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Publiczny numer telefonu

Nowość: od teraz do odbierania połączeń możesz także zamówić numery zagraniczne

Do swojego konta ExtraVoIP.pl możesz przypisać dowolną ilość "publicznych numerów telefonicznych".

Publiczny numer telefoniczny działa jak zwykły numer telefonu stacjonarnego, przy czym połączenia przychodzące pod ten numer kierowane są na Twoje konto SIP w naszej sieci lub mogą być przekierowane na dowolny inny numer telefonu.

Aktualnie dysponujemy numeracją we wszystkich strefach numeracyjnych w Polsce - możesz wybrać numer w dowolnej z istniejących stref.

Publiczny numer telefoniczny pozwala na:

     •     Odbieranie bezpłatnych połączeń od innych użytkowników ExtraVoIP.pl
    •   Odbieranie połączeń przychodzących z innych sieci telekomunikacyjnych (np. tradycyjna telefonia stacjonarna, telefonia GSM, operatorzy krajowi i zagraniczni)

Możliwości

     •     Odbieranie połączeń przychodzących
    •   Możliwość przypisania wielu numerów do jednego konta ExtraVoIP.pl, także numerów z różnych stref numeracyjnych
    •   Możliwość zamówienia/usunięcia numeru w dowolnym momencie
    •   Automatyczne powiadomienia o zbliżającym się terminie wygaśnięcia numeru

Możesz zamówić wiele numerów w różnych strefach numeracyjnych. Masz rodzinę lub klientów w kilku województwach? Udostępnij im numery w ich strefach numeracyjnych. Dzięki temu za połączenia z Tobą zapłacą jak za połączenie lokalne, pomimo tego że fizycznie jesteś w innej strefie numeracyjnej.

Jak zamówić?

Zaloguj się do panelu klienta i przejdź do zakładki Numery telefonów. Wybierz strefę numeracyjną, określ czas rezerwacji i kliknij "Zamawiam".

Ile to kosztuje?

Za rezerwację numeru pobierana jest opłata zgodnie z obowiązującym cennikiem. Nie pobierane są dodatkowe opłaty abonamentowe, wystarczy zarezerwować numer i można się nim cieszyć aż do czasu jego wygaśnięcia. Naturalnie zarezerwowany numer można także przedłużyć na kolejny okres.

Osoby nawiązujące połączenie z Twoim numerem za pośrednictwem innych sieci telekomunikacyjncyh ponoszą opłatę jak za połączenie z numerem stacjonarnym zgodnie z obowiązującym cennikiem swojego operatora.

Odbieranie połączeń jest bezpłatne.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.