ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Połączenia z numerami alarmowymi

Połączenia na numery alarmowe

Z sieci ExtraVoIP.pl tak jak z każdej innej stacjonarnej sieci telekomunikacyjnej istnieje możliwość wykonywania połączeń na numery alarmowe służb ratunkowych.

Aby połączenia z numerami alarmowymi mogły być wykonywane wymagane jest określenie lokalizacji miejsca korzystania z usługi. Tylko znając Twoją lokalizację system jest w stanie zestawić połączenie z najbliższymi jednostkami służb alarmowych. Dla własnego bezpieczeństwa upewnij się, że podane tu dane są prawidłowe i aktualne.

Miejsce aktulanego korzystania z usługi można określić po zalogowaniu do panelu klienta na stronie połączenia alarmowe

Obsługiwane numery alarmowe: 112, 997, 998, 999.

Podczas połączenia z numerami alarmowymi aktywowana jest prezentacja numeru osoby wywołującej, nawet jeżeli w panelu klienta prezentacja numeru została wyłączona (wymóg wynika z Prawa Telekomunikacyjnego). Jeżeli nie posiadasz wykupionego numeru telefonu, to połączenie zostanie zaprezentowane numerem wywoławczym sieci zlokalizowanym w warszawskiej strefie numeracyjnej, a służby ratunkowe nie będą w stanie do ciebie oddzwonić w razie potrzeby. W związku z tym dla własnego bezpieczeństwa zalecamy wykupienie i utrzymanie aktywnego numeru telefonu w strefie korzystania z usługi.

Połączenia z krajowymi numerami alarmowymi są bezpłatne.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.