ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Czy ExtraVoIP działa za NAT?

Tak. W większości przypadków nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja.

W razie problemów z uzyskaniem połączenia wychodzącego należy użyć serwerów STUN. Natomiast w razie problemów z połączeniami przychodzącymi należy sprawdzić czy oprogramowanie lub sprzęt używany do wykonywania połączeń ma włączoną opcję "NAT Keep Alive" lub należy ustawić parametr "Register Expires" na mniejszą wartość.

Usługi ExtraVoip.pl zostały przetestowane z wieloma typami urządzeń stosujących technikę NAT i w każdym wypadku istniała możliwość nawiązywania i odbierania połączeń po przeprowadzeniu procesu konfiguracji uwzględniającym wskazówki zawarte na stronach pomocy.

W związku z powyższym informujemy, że prawidłowa konfiguracja NAT spoczywa na Użytkowniku lub administratorze sieci i nasz dział wsparcia technicznego nie udziela dodatkowych informacji w tym zakresie.
Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.