ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Nagrywanie rozmów - zasady rozliczeń (cennik)

 1. Koszt korzystania z usługi to suma stałej opłaty abonamentowej i opłay za przestrzeń dyskową zajmowaną przez pliki z nagraniami
 2. Abonament miesięczny za korzystanie z usługi - 25 zł netto (30.75 zł z VAT)
 3. Abonament miesięczny za zużytą przestrzeń dyskową - 20 zł netto (24.6 zł z VAT) za każdy rozpoczęty GB. (Orientacyjnie: 1 GB pozwala na przechowanie ok 70 godzin nagrań)
 4. Okres rozliczeniowy wynosi 30 dni kalendarzowych
 5. Opłaty za przestrzeń dyskową pobierane są za wszystkie pliki dla których nie upłynął ich termin ważności (ustalony w Panelu Klienta czas przechowywania nagrań)
 6. Każde nagranie przechowywane jest przez okres określony przez Użytkownika w Panelu Klienta obowiązujący w chwili utworzenia nagrania. Każda zmiana okresu przechowywania dotyczyć będzie wyłącznie nagrań zapisanych od momentu jej wprowadzenia i pozostanie bez wpływu na nagrania wcześniej utworzone
 7. Użytkownik może sprawdzić aktualne zużycie powierzchni dyskowej w Panelu Klienta w dziale Nagrywanie Połączeń
 8. Opłata abonamentowa płatna jest za każdy okres z góry i naliczana będzie cyklicznie co 30 dni od momentu aktywacji usługi do momentu rezygnacji, lub do chwili kiedy stan konta użytkownika nie pozwoli na automatyczne przedłużenie usługi na kolejny miesiąc
 9. Opłata za przestrzeń dyskową płatna jest z dołu, naliczana cyklicznie co 30 dni od momentu aktywacji usługi lub ostatniego naliczenia opłaty za poprzedni miesiąc. Podstawę naliczenia opłaty stanowić będzie sumaryczna objętość wszystkich przechowywanych nagrań Użytkownika liczona w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego.
 10. Nagrania dostępne są wyłącznie dla Użytkowników posiadających w danym momencie aktywną (opłaconą) usługę nagrywania połączeń oraz nieujemny stan konta
 11. W wypadku powstania na skutek naliczenia opłat za przestrzeń dyskową debetu, Użytkownik zobowiązany jest do pokrycia tego debetu w terminie do 14 dni od momentu jego zaistnienia. W razie nie spełnienia tego warunku wszystkie nagrania Użytkownika zostaną po tym czasie usunięte. Usunięcie nagrań z systemu nie zwalnia Użytkownika z obowiązku uregulowania należnych Operatorowi opłat.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.