ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Ogólna instrukcja konfiguracji programów i sprzętu do działania w sieci ExtraVoIP

Nasza sieć używa standardowych i sprawdzonych technologii telekomunikacyjnych, dlatego jest kompatybilna z większością dostępnego na rynku sprzętu i oprogramowania.

Jeżeli chcesz korzystać z usług ExtraVoIP.pl za pomocą komputera i zestawu słuchawkowego, pobierz polecany przez nas program ZoIPer Free i skonfiguruj go w kilku prostych krokach na podstawie instrukcji obrazkowej w panelu klienta.

Twoje osobiste szczegóły konfiguracji znajdziesz w panelu klienta. Szczegóły konfiguracji dla różnych Użytkowników i planów taryfowych mogą się różnić, dlatego pamiętaj aby zawsze postępować zgodnie z danymi podanymi w Twoim panelu klienta.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.