ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Ochrona danych osobowych

Poprzez rejestrację w serwisie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez operatora usługi ExtraVoIP.pl, firmę NetCentrica Sp. z o.o. z siedzibą w (05-092) Łomiankach.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Ustawa z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Użytkownik przed dokonaniem rejestracji i podaniem danych osobowych został pouczony, iż przysługuje mu prawo do wglądu i korekty danych. Wszelkie podania dotyczące wglądu i/lub korekty danych należy zgłaszać w formie pisemnej pod adresem korespondencyjnym podanym jako adres do doręczeń na stronie kontakt.

Dane osobowe podawane podczas rejestracji na stronie internetowej www.extravoip.pl zabezpieczone są przed dostępem osób niepowołanych za pomocą 256-bitowego szyfrowania SSL i certyfikatu kryptograficznego wystawionego przez autoryzowane centrum certyfikacji pierwszego poziomu, firmę GeoTrust, Inc. z siedzibą przy 487 East Middlefield Road, Mountain View, CA 94043, USA.

Podając dane użytkownik jest zobowiązany upewnić się, czy adres strony wpisany w pasku adresu przeglądarki internetowej rozpoczyna się od ciągu "https://" oraz czy przeglądarka internetowa nie wyświetliła komunikatów dotyczących problemów z certyfikatem bezpieczeństwa.

Dane osobowe należy podać wyłącznie, jeżeli połączenie szyfrowane SSL jest aktywne, adres rozpoczona się od "https://" oraz przeglądarka internetowa nie zgłosiła problemów z certyfikatem. Operator usługi nie bierze odpowiedzialności za dane osobowe podane w sytuacji, kiedy nie zostały spełnione powyższe warunki.

Wszelkie problemy związane z poprawnością certyfikatu lub nieprawidłowym działaniem procesu szyfrowania zgłaszanym przez przeglądarkę internetową należy niezwłocznie zgłaszać do obsługi serwisu.

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.