ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Bezpłatne połączenia telefoniczne

Bezpłatne połączenia wewnątrz sieci

Połączenia wewnątrz sieci pomiędzy abonentami ExtraVoIP.pl są bezpłatne. Jedynym warunkiem jest wykupienie tzw. numeru publicznego pozwalającego na odbieranie połączeń od innych Użytkowników oraz z innych sieci telekomunikacyjnych.

Czy wiesz że: Nie musisz używać komputera żeby korzystać z bezpłatnych połączeń wewnątrz sieci. Podłącz swój tradycyjny aparat telefoniczny przez tzw. adapter (bramkę VoIP) do Internetu, skonfiguruj zgodnie z instrukcją i ciesz się bezpłatnymi połączeniami z tradycyjnego telefonu.

Bezpłatne połączenia do innych sieci

Każdy nowy Użytkownik ExtraVoIP.pl otrzymuje startowe doładowanie promocyjne pozwalające na bezpłatne przetestowanie jakości połączeń. Bezpłatne doładowanie przysługuje wyłącznie nowym klientom sieci i można z niego skorzystać tylko raz.

Po bezpłatnym przetestowaniu zachęcamy do dokonania doładowania, które pozwoli cieszyć się najtańszymi połączeniami telefonicznymi na rynku!

Lista tematów pomocy
Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.