ExtraVoIP.pl

Jak zacząć?

Zarejestruj się na naszej stroniePobierz program komunikacyjnyPrzetestuj usługi za darmoAby dalej dzwonić doładuj konto

Pobierz program VoIP

Hurtowa terminacja ruchu VoIP

Hurtowa terminacja ruchu głosowego

Operator sieci ExtraVoIP.pl, firma NETCENTRICA Sp. z o.o. istnieje na rynku już 12 lat i jest podmiotem rozpoznawalnym na krajowym rynku usług telekomunikacyjnych. Poza działalnością skierowaną do small-businessu i konsumentów firma świadczy także usługi hurtowego tranzytu i zakańczania połączeń głosowych w sieciach operatorów krajowych i zagranicznych. Model biznesowy zakłada całkowitą niezależność od operatorów hurtowych i infrastrukturalnych, co zapewnione jest przez utrzymanie wielu aktywnych punktów styku sieci. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu możliwości routingu połączeń po najtańszych w danym momencie trasach terminacji.

Zapraszamy do współpracy w zakresie hurtowej terminacji połączeń. Możliwe są różne warianty współpracy zależnie od Państwa oczekiwań. Prowadzimy agresywną politykę cenową i każdemu poważnemu kontrahentowi jesteśmy w stanie przedstawić bardzo konkurencyjną ofertę.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, przed podjęciem rozmów prosimy przygotować szacunkowe informacje odnośnie wolumenu ruchu z podziałem na poszczególne kierunki.

Strona główna      • Cennik      • Doładuj konto      • Zaloguj      • Pomoc      • Komunikaty      • Kontakt

Copyright © 2007-2019 by Telefonia Internetowa Extra VoIP .pl - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe, wirtualny numer telefonu, wirtualny faks.
Serwis internetowy ExtraVoIP.pl używa plików cookie, korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.
Oferty promocyjne dla firm podane w stawkach netto. Pełne wyszczególnienie cen netto i brutto dla konsumentów znajduje się w cenniku wybranej taryfy.